illustrations illustrations illustrations illustrations illustrations illustrations illustrations

Kepakoti Pornainen

Onnentaival 4
07170
Pornainen

Yksikön johtaja

Minna Kangasaho
0407731885
minna.kangasaho@kepakoti.fi

Tilapäisryhmäkoti “Vaihtopenkki”

0405228520
vaihtopenkki@kepakoti.fi
Tähän numeroon ilmoitetaan kaikki tilapäisasumista koskevat käytännön asiat (taksien muutosajat, palaute jne..)

Ryhmäkoti “Akustiset”

0405228582
akustiset@kepakoti.fi

Ryhmäkoti “Elastiset”

0405228612
elastiset@kepakoti.fi

Ryhmäkoti “Pikku-Kepa”

0406411285
pikkukepa@kepakoti.fi

Kepakoti Jokilaakso

Löydöstie 4 (Fyndvägen 4)
04130
Sipoo

Yksikön johtaja

Milja Simonen-Räkköläinen
0406104644
milja.simonen-rakkolainen@kepakoti.fi

Ryhmäkoti “Aamu”

0407747526
aamu@kepakoti.fi

Ryhmäkoti “Usva”

0407747536
usva@kepakoti.fi

Ryhmäkoti “Kaisla”

0407747551
kaisla@kepakoti.fi

Ryhmäkoti “Metsä”

0407747578
metsa@kepakoti.fi

Muut yhteystiedot

Pornaisten ja Nikkilän yhteinen vastaava sairaanhoitaja

Peppi Värekoski
040 773 1363
peppi.varekoski@kepakoti.fi

Toimitusjohtaja

Janne Kuronen
0405235435
Janne.kuronen@kepakoti.fi

 

Kuntayhteistyö

Jussi Virtanen
0505737323
jussi.virtanen@kepakoti.fi

Tilapäishoitopalveluiden koordinointi

Jenni Asikanius
0405604978
jenni.asikanius@kepakoti.fi